Barmen/ica - usavršavanje

Ukoliko Vas privlači šarenilo boja, okusa i mirisa i sve to sadržano u samo jednoj čaši, a željeli biste imati sve odlike kvalitetnog barmena imamo program po Vašoj mjeri.

Nudimo Vam program usavršavanja za zvanje barmena kojim ćemo Vam prenijeti potrebna znanja i vještine koji su potrebni da biste samostalno sudjelovali u pripremanju i posluživanju barskih miješanih pića.

Program obuhvaća poslove ugostiteljskog posluživanja, zatim spravljanja koktela te općenito usavršavanja barmenskih vještina kako biste mogli zadovoljiti visoke kriterije najboljih ugostiteljskih subjekata.

- završena srednja turističko-ugostiteljska škola

- 18 godina starosti

- psihofizički zahtjevi: zdravstveno uvjerenje o tjelesnoj i psihičkoj sposobnosti za obavljanje poslova pripremanja barskih miješanih pića

Ili osoba koja je završila bilo koju srednju školu i završen program osposobljavanja za pomoćnog/u konobara/icu i ima minimalno trogodišnje radno iskustvo u poslovima pomoćnog/e konobara/ice.

- usvajanje temeljnih znanja o poslovima ugostiteljskog posluživanja

- znanja i vještine za pripremanje barskih miješanih pića i izvršavanje poslova ugostiteljskog posluživanja

- zaštita na radu u izvršavanju radnih obveza

Nakon što je polaznik zadovoljio na završnoj provjeri, izdaje mu se Uvjerenje o usavršavanju za poslove barmena/ice (program je verificiran od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja te se upisuje u e-radnu knjižicu).