Nagradna igra u suradnji s Hanom Hadžiavdagić Tabaković!!!

Hana u #OpetNajljepšaAdventus na instagramu i ove godine surađuje s Učilištem Virtus te daruje POKLON BON u iznosu od 650€ koji se može iskoristiti za program Internetski marketing i brendiranje (po dogovoru za neki drugi program osposobljavanja/usavršavanja ili edukacije) u Učilištu Virtus.

Početak obrazovanja mikrokvalifikacije Internetski marketing i brendiranje je 19.2.2024. godine. U sklopu tog programa Hana će u suradnji s Učilištem Virtus održati gostujuće predavanje na kojem će s polaznicima podijeliti svoja znanja i iskustva na području internet marketinga i brendiranja na društvenim mrežama.

Učilište Virtus trenutno provodi besplatne programe mikrokvalifikacija financirane putem sustava Moj Vaučer (HZZ) na koje se mogu prijaviti sve zaposlene i nezaposlene osobe (ne uključujući studente i umirovljenike koji za navedene programe mogu iskoristiti poklon bon).

Igrati možete svi koje zanima obrazovanje ili rad na sebi, a sve što trebate napraviti je ići na instagram te:

1️⃣ PRATITI @hana i @ucilistevirtus
2️⃣ U komentaru napisati zašto baš vi želite ovaj poklon bon?
3️⃣ Označiti dragu osobu s kojom biste možda podijelili nagradu i pozvati je da sudjeluje u super nagradnom darivanju